Březen 2010

Rozcestník

28. března 2010 v 22:31 | Ginnny |  Knihy
knihy


TO JE ONA

KATIE PRICE

STMÍVÁNÍ - NOVÝ MĚSÍC - ZATMĚNÍ - ROZBŘESK

11. Nezapomeň na mne

28. března 2010 v 22:23 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - NEZAPOMEŇ NA MNE

nezapomen
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarídi dostáváme všechno, co si zamanema, a všechny, které si zamaneme - to zcela bez ohledu na to, zda už patří někomu jinému.

Podívejte se s námi do světa SUPER DRBNY - do světa, kde je nevolnost po senzačním soirée leda známkou toho, že váš nápad, pronajmout si pro svých dvě stě nejbližších přátel Metropolitní muzeu umění, nebyl marný. Podívejte se s námi do světa, kde jsou zrada a žárlivost těmi nejváženějšími hosty.

Zapomeňme na srdcervoucí loučení, přátelé - a pojďme se plně věnovat nekonečným večírkům ! Jednou nohou jsme všichni na vysokoškolské koleji, a tak by byla škoda naužít si poslední společné dny aspoň tak skvěle jako silvestrovský bál - a držme se hesla, že líbání je povoleno vždy a za každých okolností. Co myslíte, nechají se všichni strhnout pohnutou atmosférou loučení natolik, aby se ostatním svěřili s tím, co mělo zůstat utajeno ? Já tam budu a věřte mi, že jakmile se něco dozvím, budete to vy vědět jako první...

Víte, že mě milujete.
SUPER DRBNA

10. Lhala bych ti

28. března 2010 v 21:50 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - LHALA BYCH TI

lhala
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi obýváme ohromné byty a nádnerné usedlosti. A když přijde léto, utíkáme na svá letní sídla na pláž.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kam se ty nejlepší botičky dovážejí ze Španělska, kouzelné šatičky se z té nejlepší bavlny šijí na míru a bez zrady a žárlivosti v létě nemůžete vyjít na ulici. Ty nejhorší vlastnosti jsou těmi největšími skvosty.

Je čas svázat si vlasy do volného culíku - jede se totiž do Hamptons! Z S a B jsou teď múzy jednoho slavného návrháře. Shodou okolností jeho dům sousedí s N-ovým letním vězením… Jsem zvědavá, jak dobré sousedské vztahy se mezi těmito sousedy rozvinou. A co je to za zprávy, které ke mne doléhají o V? Snad v sobě neodhalila novou tvář? Kdo bude další? D?! Nikdy neříkej nikdy…

Víte, že mě milujete.
SUPER DRBNA

9. Jen ve tvých snech

28. března 2010 v 21:45 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - JEN VE TVÝCH SNECH

jen ve
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde jsme já a mí kamarádi těmi největšími hvězdami...bez ohledu na to, zda zrovna kamera jede.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa vyvolených a červených koberců. Pojďte s námi do světa, kde vám žárlivost a zrada zajistí vždy ta nejlepší místa… pokud na nich ovšem již nesedíte.

Světla, kamera, skandál! Hollywood se přesunul do centra města a S se chystá zazářit ve svém prvním celovečerním filmu. My už sice víme, že si mimo záběr užívá románek s představitelem hlavním mužské role, milovníkem T. Jak se k jejímu životu postaví v Hamptons uvězněný N? A když je teď N vlastně sám, co na to B ? Jistě, teď je v Anglii u svého šlechtického myšáčka, ale jejím skutečným princem v oslnivé zbroji bude vždy jen N, Alespoň tedy v mé knize...nebo ve filmu. Pohodlně se usaďte, uvolněte se, odpočívejte a užijte si to!

Víte, že mě milujete,
SUPER DRBNA

8. Nic nás spolu neudrží

28. března 2010 v 16:59 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - NIC NÁS SPOLU NEUDRŽÍ

nic nás
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi ztělesňujeme prince aprincezny ze soukromých škol. Maturita je pro nás jen lacinou výmluvou, když se nám nechce na některý večírek - ne že bychom k tomu potřebovali důvod.

Podívejte se s námi do světa SUPER DRBNY - do světa, kde je zrada a závist vždycky v módě.

Střední školu už máme skoro za sebou - konečně - než se ale rozutečeme na univerzity, které jsme si vybrali, musíme toho ještě hodně zvládnout: B totiž načapala S, jak se s N líbá ve sprše. To je horká novinka ! B má navíc všech pět pohromadě, takže vidí, jaký by ze S a N byl dokonalý pár, je to tak ? Není. Naopak, B se rozhodla pro pomstu. ale nebojte, mám lístek do první řady. Nechme se zatím překvapit, jestli se strhne dívčí válka na úrovni nebo něco ještě peprnějšího. Nic naplat, je čas schovat se za obrovské sluneční brýle Chanel a tiše sledovat, co se bude dít....

Víte, že mě milujete.
SUPER DRBNA

7. Nikdo není lepší

28. března 2010 v 16:50 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - NIKDO NENÍ LEPŠÍ

nikdo
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já i moji kamarádi dostaneme co - a koho - si zamaneme. Ulovit nejnovější kabelku z dílny Marc Jacobs nebo přítele tvojí nejlepší kamarádky je vždycky super, ale také je to vždycky risk.

Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde jsou všichni krásní, všechno je jako z pohádky a kde zrada a závist číhá za každým rohem.

Začíná jaro a životy se nám pořádně zahřívají. Všichni jdou po prázdninách na vysokou, a tak je konečně čas pořádně slavit - jako bychom s tím nezačali už dávno! Když B s N konečně přišla o panenství, nemůže se dočkat, až to bude dělat znovu (a znovu). Ale dokáže vztah mezi B a N přežít? A dostane se B konečně na Yale? Nebo ji S a N nechají samotnou a odejdou z města spolu? To všechno nám prozradí až čas, ale jedno vím jistě už dnes: ve vzduchu je cítit láska, která voní podezřele podobně jako Gucci Envy.

6. Chci jedině tebe

28. března 2010 v 13:25 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - CHCI JEDINĚ TEBE

chci jedině tebe
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi žijeme v okázalých domech, navštěvujeme exkluzivní školy a celý Manhattan považujeme za vlastní parkoviště. Může se vám zdát, že je život bohatých lidí náročný, ale nám to nepřipadá. Vždyť spát s přítelem nejlepší kamarádky je tak snadné.

Podívejte se do světa SUPER DRBNY - do světa závisti, zrady a sandálků od christiana Louboutina, které stojí 400 dolarů.

Dnes přijdou dopisi z vysokých škol. Ti, kteří se dostali, budou šokováni a přestanou se chovat decentně. Ti z nás, kteří tolik štěstí mít nebudou, začnou vysvětlovat, že je škola zbytečná. To je ale jenom zástěrka, ze kterou se schovává strach v vlastní nedokonalosti. POzor, počkej, podej pálku, ve vzduchu cítím dívčí válku !! Po dnešku totiž konečně přijdou na řadu ty skutečně důležité věci: naše milostné životy. Nemůžu se dočkat, až bude dnešek za námi a začne ta pravá zábava !! Držím vám všem palečky.

Víte, že mě milujete,
SUPER DRBNA

5. Tak se mi to líbí

28. března 2010 v 12:09 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - TAK SE MI TO LÍBÍ

tak se mi to líbí
Jupí! Konečně nastávají ty překrásné dny bez těch hrozných upocených spolužáků v sousední lavici - jasně,jsou tu jarní prázdniny!!
Roseovi/Walfortovi si odjíždí užívat na ostrov Oahu,víme ale,co by utrpěl žaludek B,kdyby se měl od rána do večera dívat na svého nevlastního otce v oranžových plavkách,jak se láduje zmrzlinou.
Takže je to jasný : B si musí užít pořádnou lyžovačku v Sun Valley s nejlepčí kámoškou S,jejími rodiči a mimo jiné i s jejím sexy bráchou E.
Svět se pořád zmenšuje. Do Sun Valley se chystají také Bassovi, N a jeho nová,drogově (kdo ví jak ) závislá G.
B se rozhodla,že když je na prázdninách,musí si užít,a tak se nachá zlákat E,jak jinak. Bejvalo by se to povedlo,kdyby tam přímo v tý chvíly -nevrazil N, B řina jediná pravá láska.
J se mazitím snaží zjistit,co jí tají její nový idol L.
D tráví čas v redakci Červeného písma, kde se zabývá posíláním pošty a nakupováním kaviáru, místo aby dokazoval, jaký se v něm ukrývá neodolatelný básník.

4. Protože znám svou cenu

28. března 2010 v 12:07 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - PROTOŽE ZNÁM SVOU CENU

protože
Únor. Únor,únor,únor,únor,únor!!! Jo,je to tady! Měsíc na který všichni netrpělivě čekáme. Týden módy! Jupíííí!!!

N ovi došla tráva. Když si jí chtěl koupit chytily ho. Ajajaj,ale žádný strach N se v léčebně dokáže zabavit - společnost mu dělá jedna zvlášť půvabná pacientka G.
B má taky spoustu práce. Aby taky ne,když políbila komisaře při pohovoru na Yale na tvář. Snaží se uhnat dospěláka O,nemůže si přeci malovat panenský jablíčko do deníčku napořád. Kromě toho je to i velmi chytré,protože zabije dvě mouchy jednou ranou. Přesněji řečeno dva nejakutnější problémy jedním víte-čím. Na tuhl e věc ale potřebuje sebevědomí- účes Audrey Hepburnové.
S ? Ta má teď svůj parfém a na něm fotku,kde jí po tváři teče skutečná slza- slza lítosti,že jí A,nevlastní bratr B opustil.
D,jakožto bááásník má právo na pestrý život. Potom,co se vyspí s V vznešeně odkráčí za žlutozubou Záhadou,v jejichž lásce spočívá jenom sex,poezie a posedlost.
Mlaďoučká J zapomíná na ubožáka S. V jejím zorném poli se objevil někdo další -L. Roztomilost sama.
B zjišťuje,že její cíl O je otcem nejlepší kamarádky J -Elisi a samozřejmě- je ženatý.Také zjišťuje,že mouchy kolem ní asi budou poletovat dál. Ach jo.

3. Nechci víc než všechno

28. března 2010 v 12:02 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - NECHCI VÍC NEŽ VŠECHNO

gg
Znáte toho skvělýho zpěváka skupiny 45? Jo,myslím Flowa,toho,co se teď bezhlavě a neopětovaně zamiloval do naší S na tom černobílym plese. Vy ste tam nebyli? V tom případě vás nemůžeme řadit do vyšší společnosti.

S a B se rozhodly,že oslaví Vánoce a silvestra na ostrově Svatého Bartoloměje. Zaručeně to ale není dámská jízda. Po B touží kamarád jejího nevlastního bratra M,který jí neodbytně nebíhá a zahrnuje ji komplimenty. A samozřejmě žárlí,protože B (i když je to jeho sestra) ho nenechává lhostejným. S uhání již zmíněný Flow,S ale nechávají jeho čokoládové oči chladnou.
N a J jsou pár. Jenže J,malá zamilovaná školačka to malinko přehání. N šokuje,že J má na stěnách jeho portréty,píše mu e-maily se začátkem "ahojky" a tak vyrazí na malý výlet na sídlo do Maine,a trávou si rozdrtí mozek na kaši.
V natočí J a N ve velmi intimní situaci v Central Parku,kde kromě nich bylo absolutně liduprázdno.Její sestra R se postará o to,aby se to dostalo na net. Když to uvidí D,oddaný V yn milenec,okamžitě pozná kdo to točil, a i když předtím uvažoval,že se s ní vyspí,aby jeho básně měly nápad,jeho jeho vztah s V dostane na bod mrazu.
Na silvestru se A podívá na někoho jiného než na B,totiž na S.Vypádá to dokonce,že S by s ním byla schopna vydržet déle než pět minut..

2. Ty víš, že mě miluješ

28. března 2010 v 11:58 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - TY VÍŠ, ŽE MĚ MILUJEŠ

ty víš
Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukrmých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta.

Podívejte se s námi do otřesného světa SUPER DRBNY - do světa v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a skandálního chování.

Ajajaj...je to tady. Přihlášky na vysoké školy. Konec bezstarostných dní plných večírků,nákupů,večírků a nákupů. Je na čase začít myslet,což nezvládne úplně každý...
N se přiznal B k nevěře,zrovna když se chystali dělat vy-víte-co. Břina matka se rozhodla,že si vezme C,takže B dostane k jednomu vlastnímu bratrovi jednoho nevlastního A.
N s kamarády potkal venku J a byla mu docela sympatická...ten její přitažlivý dekolt..Mezi N a B to skřípe. Na Břinu vysněnou školu Yale sama B málem dorazí pozdě,protože den před tím s A dlouho do noci cestovala. Pohovor se nevyvede, B komisaři vysvětlí její současnou žalostnou situaci a nakonci ho políbí na tvář (!!).
S s Dtaké vyrazili na pohovor, v doprovodu N a jeho přátel.D díky tomu pochopil,že S asi nebude ta pravá a že miluje V.
E( Břina matka ) si C vezme právě v den Břiných narozenin. Nikdo si na ně nevzpomene,snad jenom S.

Víte, že mě milujete,
SUPER DRBNA

1. Líbej mě

27. března 2010 v 22:31 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - LÍBEJ MĚ
líbej mě
Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moje kamarídi tady bydlíme, chodíme do školy, bavíme se a spíme - občas mezi sebou.

Podívejte se s námi do otřesného světa SUPER DRBNY - do světa v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a nemravných obrázků vylepených po stěnách autobusů.

Proboha,není to S??
Má delší a světlejší vlasy. Její modré oči jasně říkají že má i několik nepříjemných tajemství... Ano,je to S. Z masa a kostí. Proč se ale po roce vrací zpět do Constance Billard? Proč ji vyhodili z internátní školy? B ji samozřejmě žárlivě sleduje. I přes to,že s ní byla nejlepší kamarádka,nepromluví s ní ani slovo.A když ne B,tak kdo jiný?

B plánuje milovat se svým klukem, s N. N má maličko výčitky svědomí,protože B si myslí,že to bude také jeho poprvé,ale N se už předtím vyspal s jinou dívkou.Se S,těstně před tím než odjela.

J je z příjezdu S příjemně překvapená,protože S je její velký vzor. Její bratr D je na tom ještě hůř,protože S miluje a jako umělec jí skládá dokonce básně.Ovšem V je ta,která touží po jeho milostných básních a proto do svého filmu,kde hraje hlavní roli D neobsadí S,která by byla pro tu roli stvořená,ale dívku,která také přišla na konkurz,ale po ní D takhle zamilovaně nekoukal. K polibku mezi D a S nakonec dojde,ale vážnější vztah z toho bohužel nebude. S se nakonec udobří s B,na párty,kde Ch obtěžoval malou J.

Já budu u toho a bude dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a hříšný rok. Cítím to v kostech.
S láskou,
SUPER DRBNA

Autorka

27. března 2010 v 22:19 | Ginnny |  Gossip Girl

CECILY VON ZIEGESAR

cecily

Cecily von Ziegesarová sama navštěvovala jednu z elitních středních škol na newyorském Manhattanu, a tak má mnoho příhod z knih řady Gossip Girl a To je ona reálný základ v jejích zážitcích. Po maturitě nastoupila na vysokou školu Colby College ve státě Maine, kde se věnovala umění. Po dokončení studia odešla pracovat do rozhlasu v Budapešti, odkud se po roce vrátila do Spojených států a nastoupila na Arizonskou univerzitu ke studiu uměleckého psaní. Poté se přestěhovala do Londýna, kde pracovala ve vydavatelství. Když se i odtud vrátila domů, našla práci ve společnosti zabývající se balením knih a právě zde ji napadla myšlenka začít se psaním první knížky nesoucí titul Gossip Girl.
V současné době se plně věnuje psaní dalších dílů této úspěšné řady, kterou rozšířila o další úspěšnou sérii To je ona.
Americká společnost CW natočila televizní seriál Gossip Girl a v Americe se vysílá od poloviny září 2007.


GG

27. března 2010 v 19:56 | Ginnny
gg



Další z mých Loves

27. března 2010 v 19:44 | Ginnny |  Kdo jsem ?
Ahojky,

Abyste si nemysleli, že jsem ujetá jen na Gossip Girl, tak pokračuju v dalších věcích co miluju. Mezi mé nejoblíbenější patří móda a s tím související LUXUS. Miluju nákupy, rozomilý botičky na podpatku, zajímavé šaty (jak večerní tak sexy) a somozřejmě všechny možné i nemožné doplňky :-).

Když je řeč o módě, nesmíme zapomínat i na kosmetiku. To dodá celkovému vzhledu hodně. Osobně si zakládám na úžasných dlouhých a blond vlasech (jako má Serena), to prostě miluju. Líčení je nejlepší když vás udělá krásnou, ale přitom si ho nikdo nevšimne. Chápete snad ne ? A velmi důležitý je i parfém. (Hodně mých kamrádek teď dostalo parfém ! Nechápu.... nač kupovat parfém , kt. si předtím nevyzkouší a navíc nějaké parfémy sice voní hezky na papírku, ale na dotyčné osobě už moc ne :-D. Prostě nechápu proč je tedy ti blbí chlapci kupují !)

Další věc, kt. miluju, je tanec. A sport celkově. Od malička jsem dělala aerobik. Nemyslím takové to hloupé hopsání nebo přešlapování z nohy na nohu, ale opravdový úžasný a těžký sportovní a fitness aerobik. Nyní je mě možné vidět nejvíce v posilovně, bazénu nebo na tanečním parketu :-D.