1. Líbej mě

27. března 2010 v 22:31 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - LÍBEJ MĚ
líbej mě
Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moje kamarídi tady bydlíme, chodíme do školy, bavíme se a spíme - občas mezi sebou.

Podívejte se s námi do otřesného světa SUPER DRBNY - do světa v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a nemravných obrázků vylepených po stěnách autobusů.

Proboha,není to S??
Má delší a světlejší vlasy. Její modré oči jasně říkají že má i několik nepříjemných tajemství... Ano,je to S. Z masa a kostí. Proč se ale po roce vrací zpět do Constance Billard? Proč ji vyhodili z internátní školy? B ji samozřejmě žárlivě sleduje. I přes to,že s ní byla nejlepší kamarádka,nepromluví s ní ani slovo.A když ne B,tak kdo jiný?

B plánuje milovat se svým klukem, s N. N má maličko výčitky svědomí,protože B si myslí,že to bude také jeho poprvé,ale N se už předtím vyspal s jinou dívkou.Se S,těstně před tím než odjela.

J je z příjezdu S příjemně překvapená,protože S je její velký vzor. Její bratr D je na tom ještě hůř,protože S miluje a jako umělec jí skládá dokonce básně.Ovšem V je ta,která touží po jeho milostných básních a proto do svého filmu,kde hraje hlavní roli D neobsadí S,která by byla pro tu roli stvořená,ale dívku,která také přišla na konkurz,ale po ní D takhle zamilovaně nekoukal. K polibku mezi D a S nakonec dojde,ale vážnější vztah z toho bohužel nebude. S se nakonec udobří s B,na párty,kde Ch obtěžoval malou J.

Já budu u toho a bude dávat velký pozor na všechny a na všechno. Tohle bude zatraceně divoký a hříšný rok. Cítím to v kostech.
S láskou,
SUPER DRBNA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste Líbej mě ?

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama