11. Nezapomeň na mne

28. března 2010 v 22:23 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - NEZAPOMEŇ NA MNE

nezapomen
Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarídi dostáváme všechno, co si zamanema, a všechny, které si zamaneme - to zcela bez ohledu na to, zda už patří někomu jinému.

Podívejte se s námi do světa SUPER DRBNY - do světa, kde je nevolnost po senzačním soirée leda známkou toho, že váš nápad, pronajmout si pro svých dvě stě nejbližších přátel Metropolitní muzeu umění, nebyl marný. Podívejte se s námi do světa, kde jsou zrada a žárlivost těmi nejváženějšími hosty.

Zapomeňme na srdcervoucí loučení, přátelé - a pojďme se plně věnovat nekonečným večírkům ! Jednou nohou jsme všichni na vysokoškolské koleji, a tak by byla škoda naužít si poslední společné dny aspoň tak skvěle jako silvestrovský bál - a držme se hesla, že líbání je povoleno vždy a za každých okolností. Co myslíte, nechají se všichni strhnout pohnutou atmosférou loučení natolik, aby se ostatním svěřili s tím, co mělo zůstat utajeno ? Já tam budu a věřte mi, že jakmile se něco dozvím, budete to vy vědět jako první...

Víte, že mě milujete.
SUPER DRBNA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni...

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama