2. Ty víš, že mě miluješ

28. března 2010 v 11:58 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - TY VÍŠ, ŽE MĚ MILUJEŠ

ty víš
Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukrmých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta.

Podívejte se s námi do otřesného světa SUPER DRBNY - do světa v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě; do světa žárlivosti, zrádcovství a skandálního chování.

Ajajaj...je to tady. Přihlášky na vysoké školy. Konec bezstarostných dní plných večírků,nákupů,večírků a nákupů. Je na čase začít myslet,což nezvládne úplně každý...
N se přiznal B k nevěře,zrovna když se chystali dělat vy-víte-co. Břina matka se rozhodla,že si vezme C,takže B dostane k jednomu vlastnímu bratrovi jednoho nevlastního A.
N s kamarády potkal venku J a byla mu docela sympatická...ten její přitažlivý dekolt..Mezi N a B to skřípe. Na Břinu vysněnou školu Yale sama B málem dorazí pozdě,protože den před tím s A dlouho do noci cestovala. Pohovor se nevyvede, B komisaři vysvětlí její současnou žalostnou situaci a nakonci ho políbí na tvář (!!).
S s Dtaké vyrazili na pohovor, v doprovodu N a jeho přátel.D díky tomu pochopil,že S asi nebude ta pravá a že miluje V.
E( Břina matka ) si C vezme právě v den Břiných narozenin. Nikdo si na ně nevzpomene,snad jenom S.

Víte, že mě milujete,
SUPER DRBNA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni...

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama