3. Nechci víc než všechno

28. března 2010 v 12:02 | Ginnny |  Gossip Girl
GOSSIP GIRL - NECHCI VÍC NEŽ VŠECHNO

gg
Znáte toho skvělýho zpěváka skupiny 45? Jo,myslím Flowa,toho,co se teď bezhlavě a neopětovaně zamiloval do naší S na tom černobílym plese. Vy ste tam nebyli? V tom případě vás nemůžeme řadit do vyšší společnosti.

S a B se rozhodly,že oslaví Vánoce a silvestra na ostrově Svatého Bartoloměje. Zaručeně to ale není dámská jízda. Po B touží kamarád jejího nevlastního bratra M,který jí neodbytně nebíhá a zahrnuje ji komplimenty. A samozřejmě žárlí,protože B (i když je to jeho sestra) ho nenechává lhostejným. S uhání již zmíněný Flow,S ale nechávají jeho čokoládové oči chladnou.
N a J jsou pár. Jenže J,malá zamilovaná školačka to malinko přehání. N šokuje,že J má na stěnách jeho portréty,píše mu e-maily se začátkem "ahojky" a tak vyrazí na malý výlet na sídlo do Maine,a trávou si rozdrtí mozek na kaši.
V natočí J a N ve velmi intimní situaci v Central Parku,kde kromě nich bylo absolutně liduprázdno.Její sestra R se postará o to,aby se to dostalo na net. Když to uvidí D,oddaný V yn milenec,okamžitě pozná kdo to točil, a i když předtím uvažoval,že se s ní vyspí,aby jeho básně měly nápad,jeho jeho vztah s V dostane na bod mrazu.
Na silvestru se A podívá na někoho jiného než na B,totiž na S.Vypádá to dokonce,že S by s ním byla schopna vydržet déle než pět minut..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste Líbej mě ?

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama